غواصی در بحر قرآن

غواصی در بحر قرآن
طبقه بندی موضوعی
بایگانی
مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران، از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه آموزش نخبگان قرآنی، برگزاری همایش های قرآنی و تحقیقات در زمینه انس و تدبر در قرآن آغاز نمود و هم اکنون دارای دوره های آموزشی قرآنی در سطوح مختلف بوده و همایش های متعددی را در زمینه آشنایی با سوره های قرآن در سطح دانشگاه ها برگزار می نماید. پیش ازین از اواخر سال1377 فعالیت های قرآنی در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در کانون قرآن و عترت علیهم السلام پردیس علوم دانشگاه تهران انجام میگرفت که تاسیس مدرسه دانشجویی قرآن و عترت، مدرسه دانشجویی اهل بیت نبوت و مدرسه دانشجویی حفظ قرآن کریم از ثمرات طیبه این حرکت پویای قرآنی است.
 جلسات ختم مفهومی و همچنین دوره های تخصصی روش های تدبر در قرآن کریم نیز از سال های گذشته در مدرسه قرآن توسط اساتید مجموعه درحال برگزاری است که در آن مطالب ارزشمندی حاصل از تدبر در سوره ها به مخاطبین ارائه میگردد.
این وبلاگ در تلاش است تا بقدر کوچک خود سهمی در انتشار مطالب این جلسات داشته و سبب گسترش مفاهیم قرآنی و دسترسی آسانتری قرآن پژوهان و طالبان کلام وحی به مطالب ارائه شده در جلسات گردد.